Prekių grąžinimo sąlygos

 • PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  1. Dėl grąžinimų ar keitimų būtina mus informuoti per 3 darbo dienas nuo prekių gavimo dienos el. paštu: vidiksa@vidiksa.lt.

  2. Grąžinant/keičiant prekę būtina pateikti pasirašytą jos įsigijimo dokumentą (PVM sąskaitą faktūrą) ir grąžinimo/keitimo formą. Kitaip siunta nebus atpažinta ir negalėsime pakeisti prekių ar grąžinti už jas sumokėtų pinigų.

  3. Siuntas siųsti tik registruota siunta Lietuvos paštu (paštas išduos Jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus bei galėsite surasti siuntą, jeigu ji pasimestų). Už prekes, siunčiamas neregistruotu paštu ar kitais siuntimo būdais, neatsakome.

  4. Grąžinamas/keičiamas prekes turite išsiųsti registruota siunta, adresu:

     IĮ "VIDIKSA"

     Naugarduko 41

      LT-03227 Vilnius

  5. Grąžinus prekę pinigai grąžinami 10 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

  6. Norint grąžinti ar pakeisti prekę, privalote tai įvykdyti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

  7. Grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

  8. Grąžinamos ar keičiamos prekės turi mus pasiekti per 7 darbo dienas, prekės iš užsienio - per 14 darbo dienų.

  9. Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų/keičiamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be orginalių etikečių, sugadinta.

  10. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

  11. Jeigu už prekę pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

  12. Jeigu pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos rvadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217".

  Svarbu: jeigu nebus įvykdytos visos su prekių grąžinimu/keitimu susijusios sąlygos (paminėtos aukščiau), "Vidiksos inžinerija" UAB pasilieka teisę nepriimti atgal ir nekeisti prekių.